FIBERPATCH OM1 SC-ST DPLX 10M

Produktnummer
6911122
Patch DPX SC-SCD MM BI 50/125 OM3 2mm Zip 1M Aqua
Fibersnor

Produktdetaljer

Teknisk spesifikasjon

APC-utførelseNei
Antall fibre2
BøyebeskyttelsePåsatt
Farge på ytre kappeTurkis
FibertypeMultimode 50/125
FlammehemmetNei
Halogenfri iflg. EN 60754-1/2Ja
KabeltypeDupleks
KategoriOM 3
Lengde1 m
Type kontakt tilkobling 1SC-dupleks
Type kontakt tilkobling 2SC
Utvendig diameter kappe til enkeltleder2 mm

Produktnummer

SAPGAP331
Produktnummer6911122
Elnummer6911122
EAN/GTIN7071075002094
Leverandørnummer6911122

Standard informasjon

Pakkestørrelse (LxBxH)300 x 300 x 100 mm
Volum9 l
Vekt0.2 kg
Baseenhetstk
Pakkeenhet1
Usage quantity1
UNSPSC43220000
MerkeGIGACOM