FIBERPATCH OM2 SC-SC DPLX 2M

Produktnummer
6911139
Fibersnor SC-SC 3m. OS2 Simplex

Produktdetaljer

Teknisk spesifikasjon

APC-utførelseNei
Antall fibre1
BøyebeskyttelsePåsatt
Farge på ytre kappeGul
FibertypeSinglemode
FlammehemmetNei
Halogenfri iflg. EN 60754-1/2Ja
KabeltypeSimpleks
KategoriOS2
Lengde3 m
Type kontakt tilkobling 1SC
Type kontakt tilkobling 2SC
Utvendig diameter kappe til enkeltleder2 mm

Produktnummer

SAPGAP335
Produktnummer6911139
Elnummer6911139
EAN/GTIN7071075002261
Leverandørnummer6911139

Standard informasjon

Pakkestørrelse (LxBxH)300 x 300 x 100 mm
Volum9 l
Vekt0.2 kg
Baseenhetstk
Pakkeenhet1
Usage quantity1
UNSPSC43220000
MerkeGIGACOM