PIGTAIL 50/125 1M SC

Produktnummer
6911170
Fibersnor SC-SC Duplex OM4 5m

Produktdetaljer

Teknisk spesifikasjon

APC-utførelseNei
Antall fibre2
BøyebeskyttelsePåsatt
Farge på ytre kappeFiolett
FibertypeMultimode 50/125
FlammehemmetNei
Halogenfri iflg. EN 60754-1/2Ja
KabeltypeDupleks
KategoriOM4
Lengde5 m
Type kontakt tilkobling 1SC-dupleks
Type kontakt tilkobling 2SC
Utvendig diameter kappe til enkeltleder2 mm

Produktnummer

SAPGAP333
Produktnummer6911170
Elnummer6911170
EAN/GTIN7071075002575
Leverandørnummer6911170

Standard informasjon

Pakkestørrelse (LxBxH)300 x 300 x 100 mm
Volum9 l
Vekt0.2 kg
Baseenhetstk
Pakkeenhet1
Usage quantity1
UNSPSC43220000
MerkeGIGACOM