Koblingsmateriell tilbehør, fiber

Campaign
Availability
Brand
New products
Colour
Model
Application
Fibre type
Type of accessory/spare part
Number of fibres
Suitable for type of fibre
Material cutting surface
Suitable for number of couplings/adapters
With splice holder
Show archived products
110 results

Log in or create a user account to see your prices.

Log in
KRYMPEHYLSE 45MM, 2.4MM KRYMP Enkelfiber 250-900µm 100stk/pk
KRYMPEHYLSE 45MM, 2.4MM KRYMP Enkelfiber 250-900µm 100stk/pk
Product number
6923188
In stock
ADAPTER SM SC/UPC DOBBELT Blå ZrO2 Klips/Skrue
ADAPTER SM SC/UPC DOBBELT Blå ZrO2 Klips/Skrue
Product number
6977435
In stock
SKJØTEHYLSE FIBER 45MM, PS-3A-X45
SKJØTEHYLSE FIBER 45MM, PS-3A-X45
Product number
6913799
In stock
KRYMPEHYLSE 60MM, 2.4MM KRYMP Enkelfiber 250-900µm 100stk/pk
KRYMPEHYLSE 60MM, 2.4MM KRYMP Enkelfiber 250-900µm 100stk/pk
Product number
6923189
In stock
KALDFORSEGLING 4x4-7MM FIST/FOSC-RSKG-4-NO08
KALDFORSEGLING 4x4-7MM FIST/FOSC-RSKG-4-NO08
Product number
6981032
In stock
ADAPTER SM LC/UPC DOBBELT Blå ZrO2 Klips/Skrue SCS
ADAPTER SM LC/UPC DOBBELT Blå ZrO2 Klips/Skrue SCS
Product number
6977436
In stock
FIST BRAK., KABELINNF GC02- FLAT/CK0601-000
FIST BRAK., KABELINNF GC02- FLAT/CK0601-000
Product number
6981029
In stock
Renseserviett IPA (pakke med 50 stk)
Renseserviett IPA (pakke med 50 stk)
Product number
6955139
In stock
INSTALLASJONSKIT FOR ODF For organisering av fiber ODF
INSTALLASJONSKIT FOR ODF For organisering av fiber ODF
Product number
6923337
In stock
Skjøteholder for 12 fibere
Skjøteholder for 12 fibere
Product number
6995466
In stock
Fiberadapter SCD/PC SM snap Blå
Fiberadapter SCD/PC SM snap Blå
Product number
6902077
In stock
ADAPTER SM SC/UPC ENKELT Blå ZrO2 Klips/Skrue
SKJØTEHYLSE FIBER 61MM, PS-3A-X61
SKJØTEHYLSE FIBER 61MM, PS-3A-X61
Product number
6913670
In stock
Skjøtekassett for fiberpanel
Skjøtekassett for fiberpanel
Product number
6995254
In stock
Blindplugg SC duplex, Sort
Blindplugg SC duplex, Sort
Product number
6995257
In stock
Utvidelse for skjøtekassett
Utvidelse for skjøtekassett
Product number
6995255
KALDFORSEGLING 16X0-3MM FIST/FOSC-RSKG-16-NO08
KALDFORSEGLING 16X0-3MM FIST/FOSC-RSKG-16-NO08
Product number
6981031
In stock
ADAPTER SM SC/APC DOBBELT Grønn ZrO2 Klips/Skrue
ADAPTER SM SC/APC DOBBELT Grønn ZrO2 Klips/Skrue
Product number
6977439
In stock
ADAPTER SM SC/APC ENKELT Grønn ZrO2 Klips/Skrue
ADAPTER SM SC/APC ENKELT Grønn ZrO2 Klips/Skrue
Product number
6977438
Fiberadapter SCD/APC SM snap Grønn
Campaign
Fiberadapter SCD/APC SM snap Grønn
Product number
6902078
In stock
Fiberadapter SCD MM snap Beige
Campaign
Fiberadapter SCD MM snap Beige
Product number
6902076
In stock
Blindplugg SC duplex Svart
Blindplugg SC duplex Svart
Product number
6923210
In stock
ODF-MINI LAGRINGSHYLLE FOR PATCHKABEL INKL PLASTDEKSEL
ODF-MINI LAGRINGSHYLLE FOR PATCHKABEL INKL PLASTDEKSEL
Product number
6918139
In stock
Fiberadapter LCD/PC SM snap Blå
Fiberadapter LCD/PC SM snap Blå
Product number
6902074
In stock
INSTALLASJONSSETT, FP75 PRO
INSTALLASJONSSETT, FP75 PRO
Product number
6937583
In stock
FIBERADAPTER LC-D (SC) SM 9/125 BLÅ
FIBERADAPTER LC-D (SC) SM 9/125 BLÅ
Product number
6970234
DEKSEL SC SIMPLEX / LC DUPLEX
Campaign
DEKSEL SC SIMPLEX / LC DUPLEX
Product number
6900842
In stock
ADAPTER ST-ST, SM
ADAPTER ST-ST, SM
Product number
6955238
In stock
ADAPTER LC/UPC QUAD SM, BLÅ
New
ADAPTER LC/UPC QUAD SM, BLÅ
Product number
6950917
ADAPTER SC/APC DUPLEX SM, GRØNN
New
INST. SETT, VEGGBOKS/SKAP 400400 FOSS AS
INST. SETT, VEGGBOKS/SKAP 400400 FOSS AS
Product number
6938073
SKJØTEHYLSE 60 MM
New
SKJØTEHYLSE 60 MM
Product number
6952314
FIBERHALE SM G657A1 SC/UPC 1,5M GUL
New
ADAPTER SC/UPC DUPLEX SM, BLÅ
New
ADAPTER SC/UPC DUPLEX SM, BLÅ
Product number
6952454
ADAPTER LC/APC QUAD SM, GRØNN
New
ADAPTER LC/APC QUAD SM, GRØNN
Product number
6950918
SKJØTEHYLSE 45 MM
New
SKJØTEHYLSE 45 MM
Product number
6952340
ELKONNEKT FIBER LC DUPLEX SM ELKO TOVEIS
KRYMPEHYLSE 40MM, 2.4MM KRYMP Enkelfiber 250-900µm 100stk/pk
KIM WIPES LOFRIE SERVIETTER
KIM WIPES LOFRIE SERVIETTER
Product number
6928609
FIBERKONNEKTOR SC 9/125 6970828 UNICAM LANSE
FIBERKONNEKTOR SC 9/125 6970828 UNICAM LANSE
Product number
6970828
ADAPTER MM OM1/OM2 SC DOBBELT Beige PhBr Klips/Skrue
ADAPTER MM OM1/OM2 SC DOBBELT Beige PhBr Klips/Skrue
Product number
6977443
FIBERADAPTER SC DUPLEX SM VDIB6032001
ADAPTER MM OM3 SC DOBBELT Turkis PhBr Klips/Skrue
ADAPTER MM OM3 SC DOBBELT Turkis PhBr Klips/Skrue
Product number
6977447
KALDFORSEGLING 8x3-5MM FIST/FOSC-RSKG-8-NO08
KALDFORSEGLING 8x3-5MM FIST/FOSC-RSKG-8-NO08
Product number
6981033
VEGGUTTAK, PRO PÅVEGG VEGGBOKS HFTP, 2-HULL SC
FIBERRØRSTRIPPER 0-3,1MM 45-162 IDEAL
FIBERKONNEKTOR SC 62,5/125 6970822 UNICAM LANSE
ADAPTER SM LC/UPC QUAD Blå ZrO2 Klips/Skrue SCD