New

Roll over image to zoom in
RESPIRATOR 1303V FFP3V (5)
Product number
8870375
STØVMASKE ZEKLER 1303V FFP3 5-PK
Komfortabel, filtrerende halvmaske i koppformet design med FFP3-beskyttelse. Effektivt filtermateriale med veldig lav pustemotstand. To vevde elastiske bånd med justeringsmulighet. Myk nesetetting i tekstil rundt hele masken. Utåndningsventil som effektivt ventilerer ut fuktighet, varme og CO2. Beskyttelsesklasse FFP3 – beskytter mot faste og væskeformede partikler 50 x nominell HGV. For bruk under maks ett arbeidsskift (NR). Hygienisk stykkforpakket. Dolomittestet (D). 5 stk. Samsvarer med EN 149:2001+A1:2009.
Product details
Technical specifications
Filter classFFP3
Exhalation valveyes
Product codes
SAPAMC602
El number8870375
Product number8870375
GTIN/EAN4026056006861
Manufacturer part number380680157
Vendor material number380680303
NOBB44769805
Basic information
Package measurements (L x W x H)180 x 120 x 40 mm
Package volume1.013 l
Package weight0.06 kg
Base unitpk
Package units1 / 5 / 60
Usage quantity5 pk
UNSPSC46182000
BrandZEKLER
Country of OriginCN China
Customs tariff code63079020