STØVMASKE 1303V FFP3 5-PK

Produktnummer
8870375
STØVMASKE ZEKLER 1303V FFP3 5-PK
Komfortabel, filtrerende halvmaske i koppformet design med FFP3-beskyttelse. Effektivt filtermateriale med veldig lav pustemotstand. To vevde elastiske bånd med justeringsmulighet. Myk nesetetting i tekstil rundt hele masken. Utåndningsventil som effektivt ventilerer ut fuktighet, varme og CO2. Beskyttelsesklasse FFP3 – beskytter mot faste og væskeformede partikler 50 x nominell HGV. For bruk under maks ett arbeidsskift (NR). Hygienisk stykkforpakket. Dolomittestet (D). 5 stk. Samsvarer med EN 149:2001+A1:2009.

Produktdetaljer

Teknisk spesifikasjon

FiltrerklasseFFP3
Utpustingsventilja

Produktnummer

SAPAMC602
Elnummer8870375
Produktnummer8870375
EAN/GTIN4026056006861
Produsentnummer380680157
Leverandørnummer380680303
NOBB44769805

Standard informasjon

Pakkestørrelse (LxBxH)180 x 120 x 40 mm
Volum1.013 l
Vekt0.06 kg
Baseenhetpk
Pakkeenhet1 / 5 / 60
Forbruksmengde5 pk
UNSPSC46182000
MerkeZEKLER
OpprinnelseslandCN China
Tolltariff63079020